26 Şubat İddaa En Çok Oynanan Maçlar

26 Şubat İddaa’da en çok oynanan maçlar, bir başka deyişle en çok para basılan maçları sizler için analiz ediyoruz. Aşağıdaki tabloda yer alan en çok oynanan maçlar listesi Nesine.com üzerinden alınmıştır. Nesine üyeleri tarafından oluşturulan 26 Şubat en çok para basılan maçları sizler için editörlerimiz analiz etti. Ayrıca 26 Şubat banko maçlar listemize de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

26 Şubat En Çok Oynanan Maçlar Listesi

Pazartesi İddaa programına bakıldığında en çok Başakşehir – Gençlerbirliği maçında ev sahibinin galibiyetine oynanmış durumda. Bu maçı takiben Bundesliga’da oynanacak olan Dortmund – Augsburg maçında bahisçiler yine ev sahibinden yana fikir birliği yapmış durumda. Günün en çok oynanan 3. futbol maçı ise Cagliari deplasmanına çıkacak olan Napoli. Sao Paolo temsilcisi koşar adım şampiyonluğa giderken, zayıf ekiplerden Cagliari karşısında hata yapmaları çok sürpriz olacaktır. Bu karşılaşma aynı zamanda Avrupa’da en çok oynanan maçlar listesinde de kendisine yer veriyor.

Günün en çok oynanan 4. maçı ise Portekiz’den geliyor. Porto, Benfica, Lizbon ve Braga’nın dahil olduğu şampiyonluk yarışında Braga’nın ev sahibi olduğu Tondela maçında 1 tercihi ön plana çıkıyor. 26 Şubat en çok oynanan maçları listelersek şöyle bir sonuç karşımıza çıkıyor.

158 Başakşehir – Gençlerbirliği (1)

159 Dortmund – Augsburg (1)

160 Cagliari – Napoli (2)

824 Braga – Tondela (1)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*